Ubytování Chorvatsko – Promajna tours

Ubytování Chorvatsko – Promajna tours

Potřebuješ ubytování Chorvatsko?  Chcete strávit nezapomenutelné chvíle se svou rodinou v Chorvatsku na krásném Jadranu? Cestovní kancelář Promajna Tours nabízí širokou škálu ubytování v soukromí. Rekreační domy, vila s bazénem nebo apartmány Chorvatsko.

Doporučujeme navštívit Makarskou riviéru ( Ubytování Chorvatsko ). Je to jeden z nejznámějších turistických cílů na chorvatském pobřeží. Atraktivní především díky své rozmanité turistické nabídce a pohostinným hostům. Je samozřejmě také atraktivní díky svým přírodním a klimatickým vlastnostem.

Last minute Chorvatsko

Last minute Chorvatsko

 

Makarská riviéra (Ubytování Chorvatsko) vám poskytne ideální dovolenou. Příležitost k odpočinku a vašim dětem hodně zábavy.

Naše Riviéra je také výhercem různých ocenění, která získala za péči o krajinu. Pokud se rozhodnete pro tento krásný cíl, budete rychle přesvědčeni o jejich ospravedlnění.

Pláže jsou většinou oblázkové. Podél dlouhých promenád obklopených borovicemi najdete mnoho turistických a zábavních zařízení. Existuje mnoho restaurací s dalmatskými gastronomickými specialitami.

Apartmány Chorvatsko – Makarska v noci

V letních měsících je Makarska v noci velmi živá. Naši návštěvníci se mohou pobavit v mnoha kavárnách, restauracích a diskotékách. Mohou se také těšit z naší rozmanité nabídky zábavních a kulturních akcí.

Četné kilometry pláží vám nabízejí výběr různých zábavních zařízení pro děti. Pro klidný rodinný den jsou zde také různé skryté zátoky, kde si můžete užít.

Apartmány Chorvatsko

Apartmány Chorvatsko

Výlety a Ubytování Chorvatsko

Různé výlety jsou nabízeny také na Makarské riviéře ( Ubytování Chorvatsko ). Jedná se o výlety lodí na okolní ostrovy. Také výlety do měst s mnoha kulturními a historickými památkami. Můžete také navštívit krásné přírodní památky, které tato oblast oplývá. Pro příznivce aktivního cestovního ruchu existuje mnoho možností. Paragliding, horolezectví, turistika, horská kola, trekking (jízda na kole). Existují také extrémní vodní sporty: windsurfing, potápění a paragliding.

Co vidět na Makarska

Klima je mírné díky pohoří Biokovo. Horský masiv Bikovo zabraňuje pronikání kontinentálního klimatu na Makarskou riviéru. Proto jsou naše zimy mírné a naše léta jsou dlouhá a teplá. Makarska má během roku přes 2750 hodin slunečního svitu. Teploty nad 20 ° C od července do září, zatímco současně naše křišťálově čisté moře dosahuje podobné teploty. Chcete-li lépe poznat historii a kulturu města, navštivte františkánský klášter a Malakologické muzeum. Městské muzeum, galerie Gojak, kostel sv. Marka a sv. Filipa. Konečně je na stejnojmenném poloostrově nedávno zrekonstruovaný kostel sv. Petra.

 

V těchto oblastech jsou nabízeny různé typy ubytování ( Last minute Chorvatsko ). Jedná se především o ubytování v hotelech, apartmánech a pokojích soukromých nájemců. Luxusní vily s bazény, ale také ubytování na nedalekých ostrovech typu Robinsonovy turistiky.

Zvláště pozoruhodný je stále populárnější venkovský cestovní ruch. Ubytování pár kilometrů od pláží vám poskytne nepopsatelný klid. Čistý vzduch a životní prostředí s krásnou nedotčenou přírodou. Většina z těchto domů má také bazén. Různé zařízení, díky nimž si naši hosté mohou snadno užít, aniž by opustili nemovitost.

Ubytování Chorvatsko

Ubytování Chorvatsko

Last minute Chorvatsko

Last minute Chorvatsko – Většina našich nájemců má mnohaleté zkušenosti s cestovním ruchem. Mnoho našich hostů miluje tento typ ubytování. Především kvůli jejich laskavosti a roli dobrých hostitelů. Často dávají svým hostům domácí výrobky, které sami vyrobili. Vděční hosté se k nim rádi vracejí.

 

Pro ty, kteří dávají přednost ubytování u moře, kromě velkého počtu hotelů na pláži existují i ​​soukromé apartmány Chorvatsko. Cena, kterou zaplatíte za takovéto místo, je obvykle o něco vyšší než obvykle. Krásný výhled na pláž a moře, a zejména jejich blízkost, stejně jako mnoho dalších zařízení, je skvělou volbou pro rodiny s malými dětmi, které nepřijdou s vlastním dopravním prostředkem.